• نام رویداد : نمایشگاه وصال چهار
  • تاریخ برگزاری : اردیبهشت ماه 1390
  • محل برگزاری : هتل توریست توس
  • توضیحات : چهارمین نمایشگاه برندهای برتر کالا و خدمات لوکس


توضیحات

افتتاحیه :
مراسم افتتاحیه نمایشگاه وصال ۴ با حضور غرفه داران و سخنرانی مدیر عامل آرمان فردا جناب آقای شعشعانی در سالن همایش های هتل توریست توس برگزار گردید.در مراسم افتتاحیه دبیر نمایشگاه به تشریح برنامه ها و اهداف شرکت توسعه تجارت آرمان فردا پرداخت (مهمترین هدف رونق تجاری و اقتصادی استان است) و گزارشی تصویری از نمایشگاههای وصال ۱و۲و۳و ایده آل ارائه گردید و پس از آن مراسم افتتاح سالن ها انجام گردید و نمایشگاه به صورت رسمی نمایشگاه آغاز به کار نمود .

برنامه های جانبی

در نمایشگاه وصال ۴ هر شب همایش هایی برای ارتقاء فرهنگ ازدواج و تحکیم خانواده و هدف فرهنگ سازی برای ازدواج های پایدار با حضور اساتید مجرب با موضوعات زیر برگزار گردید.

  •  شیوه های اصلاح رفتارهای غیر منطقی
  •  شیوه های حل تعارض در زندگی
  •  مهارتهای ارتباطی زوجین
  •  هوش هیجانی
  •  مهارت مدیریت هیجانات
  •  شناخت عوامل موثر در زندگی مشترک

مدیر عامل شرکت آرمان فردا معتقد است، نمایشگاه وصال ۴ همچون نمایشگاههای قبل به دنبال رونق اقتصادی و افزایش کسب و کار محلی است ,اما مسائل فرهنگی و تربیتی نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است که باید به آن پرداخته شود.

انجام فعالیتهای خیرخواهانه

نمایشگاه های وصال همواره در کنار فعالیت های اقتصادی مطلوب و هدفمند در زمینه اقدامات خداپسندانه نیز پیشتاز بوده و هست . همانطور که در نمایشگاه قبلی وصال کمک های قابل توجهی برای دو مجموعه آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش و موسسه خیریه کودکان بی سرپرست گلستان علی (ع) جمع آوری شد امسال نیز این دو مجموعه در وصال ۴ حضور داشتند و مردم نیکوکار و بازدید کنندگان خیر حاضر در نمایشگاه کمک های شایانی به این دو مجموعه کردند تا شکرانه سلامت و شادی که در این نمایشگاه داشته اند را به جا آورند.

آمار بازدید کنندگان نمایشگاه وصال ۴ :
مدعوین وصال همیشه از این نمایشگاه استقبال کرده اند و این بار هم استقبال پر شوری از این نمایشگاه را شاهد بودیم.
یکی از ویزگیهای نمایشگاه وصال ۴ هدف گذاری بازدید کنندگان مطابق سالهای گذشته بود. واحد تحقیق شرکت توسعه تجارت آرمان فردا از ماه های پیش تلاش کرد مخاطبان اصلی این نمایشگاه را شناسائی و به نمایشگاه دعوت کند به این ترتیب هم مخاطبان ازو جود نمایشگاه استفاده بردند و هم شرکت ها و تولید کنندگان حاضر در نمایشگاه توانستند بازار هدف مناسبی برای خود داشته باشند .
در واقع با این روش اهداف برگزار کنندگان که توسعه تجارت سودمند و گسترش روابط تجاری هدفمند بود تحقق یافت .

روز

۹۰/۰۲/۲۸

۹۰/۰۲/۲۹

۹۰/۰۲/۳۰

۹۰/۰۲/۳۱

جمع

تعداد بازدید کنندگان

۱۱۵۱

۱۹۲۹

۳۰۴۲

۲۰۱۸

۸۱۴۰

اختتامیه :
مراسم اختتامیه با حضور غرفه داران و میهمانان ویژه پس از پلمپ کردن سالنها توسط ستاد اجرایی نمایشگاه آغاز گردید. این مراسم با مجری گری مجری برجسته و توانمند صدا و سیما , محمد رضا حسینیان انجام شد. در ابتدا مدیر عامل توسعه تجارت آرمان فردا حمیدرضا شعشعانی سخنرانی ایراد نمودند و پس از توضیحات کوتاه در ارتباط با نمایشگاه وصال ۴ ضمن تقدیر و تشکر از کلیه غرفه داران که با حضور چشمگیر خود در هر چه با شکوهتر برگزار شدن این نمایشگاه آرمان فردا را یاری نمودند , مراسم اهدای لوح تقدیر به کلیه غرفه ها و اهدای تندیس به غرفه های برتر این نمایشگاه انجام شد .
در این مراسم مدیر مسئول محترم نشریه الف سخنرانی ایراد نمودند و در ارتباط با عملکرد این نشریه وزین توضیحاتی ارائه دادند. پس از آن , مدیر فروش شرکت سینا بهداشت , سرکار خانم مقدم , در ارتباط با فعالیتهای این شرکت و مجموعه های آن را تشریح نمودند و در مراسمی خاص به برخی از بهترین مشتریان خود با ارائه تندیس ویژه ای تقدیر و تشکر نمودند.
مبل ارم , آتلیه فلامینگو و آشیانه پرواز توس (فرودگاه گلبهار ) و همچنین سالنهای زیبایی گل نسرین و لیلیاسه با اهدای جوایز نفیس خود در مراسم قرعه کشی در بین حضار همراهی نمودند .
پذیرایی در این مراسم با کیک بسیار بزرگ و زیبا که مزین به نام ” وصال ۴″ گردیده بود و توسط شیرینی هانا تهیه و در حضور بازدیدکنندگان نمایشگاه تزئین شده بود واین کیک با مراسم آتش بازی برش زده شد و در بین حضار تقسیم گردید.
در پایان , مراسم حراج خیر خواهانه که طبق سنوات گذشته در نمایشگاههای وصال به نفع کودکان بی سرپرست گلستان علی (ع ) انجام می شود , یک مدال جواهر نشان مزین به “بسم الله الرحمن الرحیم ” همراه با زنجیر توسط” جواهری شقایق ” اهدا گردید که در نهایت در جوی بسیار معنوی به مبلغ  ۱/۱۶۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به فروش رسید.

ارسال نظر