• نام رویداد : نمایشگاه وصال سه
  • تاریخ برگزاری : آبان ماه ۱۳۸۸
  • محل برگزاری : هتل بین المللی پارس
  • توضیحات : سومین نمایشگاه برندهای برتر کالا و خدمات لوکس


توضیحات

به نام آفریدگاررنگ ها , به نام آقریدگار رنگ طلایی , رنگ نابی و کمیابی, بنام آفریدگار رنگ سفید ،رنگ پاکی و درخشندگی , به نام آفریدگار رنگ قرمز,رنگ عشق , رنگ وصل , وصل خوبان , وصل بزرگان و برگزیدگان , وصل بهترین بازدیدکنندگان با برترین شرکت کنندگان ….

این جملات , سخنان آغازین حمیدرضا شعشعانی ( دبیر نمایشگاه وصال ۳) در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه بود. وصال ۳ که عنوان سومین نمایشگاه تخصصی کالا و خدمات مرتبط با زوجهای جوان است از تاریخ ۲۹ مهرماه الی ۳ آبان ماه ۱۳۸۸ در هتل پنج ستاره پارس برگزار گردید.

نمایشگاههایی که توسط شرکت توسعه تجارت آرمان فردا برگزار می گردد به واسطه برنامه ریزی های اجرایی متفاوت از جذابیت فوق العاده ای برخوردار است , اما تنوع کالاهای ارائه شده و غرفه آرایی های بسیار زیبا , جذابیت این نمایشگاه را  دوچندان نموده بود. ثبت اطلاعات توسط واحد پذیرش وصال ۳ نشان می دهد از حدود ۱۲۵۰۰۰ مدعو, ۹۷۳۱ نفر در مدت ۵ روز بازدید انجام داده اند, این در حالی است که برای این نمایشگاه همانند نمایشگاههای گذشته این شرکت هیچ اطلاع رسانی عمومی صورت نگرفته بود و تمام بازدیدکنندگان به طور اختصاصی دعوت شده بودند.

نمایشگاه وصال ۳ نسبت به نمایشگاههای پیشین آرمان فردا , منظم تر و با شکوهتر برگزار گردید و بیش از گذشته رضایت مخاطبین خود را جلب نمود.  برگزارکننده در این نمایشگاه همچون نمایشگاه ایده ال , حرکت نوع دوستانه ای را برنامه ریزی و اجرا نمود, به این صورت که در اختتامیه وصال ۳ حراج خیرخواهانه یک تابلو نقاشی اهدایی گالری گلین به ارزش ۸،۵۰۰،۰۰۰ ریال هدیه نقدی و غیر نقدی به نفع کودکان بی سرپرست مؤسسه خیریه گلستان علی (ع) به ارمغان آورد که مؤید حس انسان دوستانه همه شرکت کنندگان وصال ۳ و حاضرین در اختتامیه است.

ارسال نظر